Hakkımızda

 

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız Dünya Nakış hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Dünya Nakış kurulduğu 2000 yılından bu yana sürekli gelişerek Türkiye tekstil sektöründe önemli bir yol kat etmiştir. Türkiye ekonomisi`nin temeli olan tekstil sektöründe kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesi ile öncü olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Dünya Nakış; çalışanları, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefesi ile kalite ve sürekliliğin bir simgesi haline gelmiştir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı Satış&Pazarlama stratejilerinin sonucu Dünya Nakış sektöründe, başarı çıtasını hep yukarıya taşımaktadır.


15 yıllık uzman kadrosu yeni teknolojileri sürekli bünyesine katan, öğrenmeye hep açık kişilerden oluşmaktadır. Dünya Nakış isminde de olduğu gibi Dünya ile aynı anda sektörün gereksinimlerini, siz değerli müşterilerine sunma gayreti içindedir.